Styczeń12

Po naszym pierwszym spotkaniu z Agatą i Norbertem mogę swobodnie powiedzieć że „zakochałam” się w tej parze. Najnormalniej w świecie nie mogliśmy się nagadać i po „sformalizowaniu” spraw zdjęć zasiedliśmy przy kawie i gadaliśmy jak najęci. Byłam pewna że Ich dzień będzie równie interesujący i zaskakujący. Tu miejsce na podziękowania dla Państwa Dąbrowskich za wspaniałe polecenie! :)

Rok później spotkaliśmy się z Agatą przed salonem kosmetycznym w Radomsku. I tu okazało się że Pani kosmetyczka to moja kuzynka, której nie widziałam ponad 10 lat i wiedziałam tylko tyle że prowadzi salonik kosmetyczny właśnie w tym mieście. Musze też wspomnieć o babci Agaty która jest przepiękną kobietą i co tu dużo mówić, ponownie zakochaną jak nastolatka. Historia jej Miłości pozostanie na zawsze głęboko w sercu.

Ten dzień był przepiękny i upalny. Agata zjawiskowa a Norbert szalenie przystojny. A myśmy tam byli, zdjęcia robili. Zapraszamy serdecznie!



15 komentarzy

  • Komentarz by dwatak — 2011/01/12 @ 22:17

    zaskakująca liczbą świetnie wypatrzonych kadrów! bardzo ładna obróbka i vogle wysoki poziom, reportaż „ma to coś” :)

  • Komentarz by wojciechkoszyk — 2011/01/12 @ 22:20

    Co tu dużo mówić, profesjonalna robota…

  • Komentarz by Piotr Witczuk — 2011/01/12 @ 22:35

    Nie jestem zaskoczony… kolejne świetne zdjęcia :)

  • Komentarz by siostramojegobrata — 2011/01/12 @ 22:55

    podoba mi się, że na zdjęciach jest świetnie pokazane jaką szlachetną urodę ma panna młoda, i mam słabość do takiej małej księżniczki w różowej sukience, która wpatruje się gdzieś w górę…

  • Komentarz by Tandem-foto — 2011/01/12 @ 23:21

    Reportaż miło się ogląda. Dynamiczne kadry, uchwycone emocje i najważniejsze momenty, często w nieszablonowy sposób. Nic tylko gratulować :)

  • Komentarz by Bartek Wscisel — 2011/01/13 @ 00:03

    Uf.. dobrze ze mam 18 Mbit :D Dalem rade, 16 – jakby znana – super

  • Komentarz by stylova.com — 2011/01/13 @ 08:19

    dużo rewelacyjnych kadrów!!! moje ulubione to ubieranie sukni (poziome)

  • Komentarz by Szymon Nykiel — 2011/01/13 @ 10:01

    świetne repo, bardzo spójna historia. BW tylko czasem zbyt HDR’owe ale to chyba kwestia gustów ;)

  • Komentarz by E.P. Styczeń — 2011/01/13 @ 12:20

    Świetny reportaż…w bardzo naszym stylu! Psiak super wypatrzony :]

  • Komentarz by slubnefoto — 2011/01/13 @ 14:21

    bardzo ładne zdjęcia, szczególnie plener bardzo mi się spodobał

  • Komentarz by Arkadiusz — 2011/01/13 @ 19:29

    Bardzo dynamiczne kadry. Super reportaż!

  • Komentarz by Sławek Stelmach — 2011/01/13 @ 19:35

    009b dobrze wypatrzone i dobrze obrobione :)

  • Komentarz by Morela Studio — 2011/01/25 @ 00:08

    Dobre momenty, moje ulubione- panna młoda patrząca przez suknie (sama twarz)

  • Komentarz by Jarek Sarnowski — 2011/01/25 @ 14:47

    czysto, bez zbędnych elementów, bez dziwnych efektów…
    ekstra obróbka…pzdr