Czerwiec16

Dziś u nas na blogu reportaż z ceremonii Chrztu Świętego ślicznej Julii.

Paulinę i Adama, czyli rodziców Julii, mieliśmy przyjemność poznać i fotografować podczas ich ślubu kilka lat temu, na początku naszej przygody z fotografią ślubną. Ślub Agaty, mamy chrzestnej malutkiej, fotografowaliśmy w zeszłym roku. Wiadomość o tym iż będziemy mogli fotografować Chrzest Święty Julii i znów spotkamy naszych dobrych znajomych ucieszyła nas więc wyjątkowo! :)

Nie przedłużając, zapraszamy serdecznie do oglądania zdjęć! Mamy nadzieję że choć trochę udało nam się w nich oddać atmosferę tego pięknego dnia.

Fotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzesFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzestFotograf na chrzest


Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Dodaj komentarz

RSS