Kwiecień25

Przypominamy o naszej wyjątkowej ofercie reportażu ślubnego. Jeśli Wy, lub ktoś z Waszych znajomych szuka fotografa ślubnego, gorąco zapraszamy do skorzystania właśnie z niej! Prosimy również o udostępnianie linka do wyjątkowej oferty na swoich kontach w portalach społecznościowych.

Dla przypomnienia:

Osoba która zgłosi się do nas jako pierwsza i powoła się na „wyjątkową ofertę”, otrzyma specjalny pakiet: do ośmiu godzin reportażu wykonanego przez kogoś z nas (maksymalnie do godziny 1:00 w nocy) w super atrakcyjnej cenie – 1500 złotych brutto (*). Tą ceną chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z naszych usług, a tym samym dzięki temu reportażowi zasilić konto naszego sąsiada Daniela, który obecnie walczy z ciężką chorobą. Wszystkich tych, którzy z naszych usług nie chcą skorzystać, zapraszamy do wspierania akcji zbiórki pieniędzy – szczegóły na prowadzonym przez Daniela blogu: http://wpotrzaskuchoroby.blogspot.com/

(*) O pierwszeństwie decyduje data i godzina dostarczenia do nas maila. Gwarancją wykonania usługi jest posiadanie przez nas wolnego terminu, podpisanie umowy i zgoda na publikację zdjęć z reportażu na naszej stronie internetowej. W momencie podpisania umowy wymagamy wpłaty pełnej kwoty – 1500 zł – którą niezwłocznie przelejemy na konto Daniela w fundacji AVALON (upublicznimy potwierdzenie przelewu). Więcej szczegółów – prosimy o kontakt.


Brak komentarzy

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Dodaj komentarz

RSS