• PORTFOLIO

 

  • Reportaż ślubny to dla nas zawsze wyzwanie. To jak dla dziennikarza przeprowadzenie wywiadu ze znanym autorem, na chwilę przed premierą jego ważnej płyty, filmu czy też książki. Każdy reportaż ślubny wymaga od nas skupienia, poczynając od perfekcyjnego przygotowania sprzętu, przez omówienie podziału ról podczas fotografowania, po kreowanie kadrów w głowie nim je zobaczymy. Za każdym razem dajemy z siebie 100 procent naszego zaangażowania i umiejętności. Skupiamy się na ludziach i emocjach, stąd bez względu na miejsce w jakim będzie odbywała się Wasza uroczystość możecie liczyć na to, że dostaniecie zdjęcia ślubne w stylu Zarembskich. Dokładnie w takim stylu, jakie zamieściliśmy w naszym portfolio.
     
    Najtrudniejsze w pracy reportera jest uwiecznienie prawdziwych i naturalnych emocji, i nie przechwalając się – nieźle nam to wychodzi. Co najważniejsze, z efektów zadowoleni są nasi klienci! A miód na nasze serca leje się wielkim strumieniem, gdy nasze prace są zauważane i doceniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej. Z tych większych sukcesów: 5 miejsce Dominiki w rankingu Najlepszy Fotograf Ślubny 2010 roku wg stowarzyszenia AGWPJA.
     
    Dominika i Jakub Zarembscy. Piękna, niebanalna fotografia ślubna oraz fotografia chrztów dla wymagających. Fotografia dla Was
  •