Dominika i Jakub: O tym, jak pracujemy

Drodzy!

Reportaż ślubny to dla nas zawsze wyzwanie. To jak dla dziennikarza przeprowadzenie wywiadu ze znanym autorem, na chwilę przed premierą jego ważnej płyty, filmu czy też książki. Każdy reportaż ślubny wymaga od nas skupienia, poczynając od perfekcyjnego przygotowania sprzętu, przez omówienie podziału ról podczas fotografowania, po kreowanie kadrów w głowie nim je zobaczymy. Za każdym razem dajemy z siebie 100 procent naszego zaangażowania i umiejętności. Skupiamy się na ludziach i emocjach, stąd bez względu na miejsce w jakim będzie odbywała się Wasza uroczystość możecie liczyć na to, że dostaniecie zdjęcia ślubne w stylu Zarembskich. Dokładnie w takim stylu, jakie zamieściliśmy w naszym portfolio.

Z doświadczenia wiemy, że nie ma dwóch takich samych uroczystości. Nie ma także dwóch Par o identycznych oczekiwaniach. Fotografia ślubna wymaga indywidualnego podejścia! Bazą wyjściową do rozmowy z Wami są przygotowane przez nas pakiety, ale każdy z nich jest dowolnie modyfikowalny i dzięki temu otrzymacie dokładnie to, czego oczekujecie. A może nawet ciut więcej?

Co zatem możemy Wam zaproponować?

Na pewno nietuzinkowe zdjęcia ślubne w których uchwycona jest potężna dawka emocji, bo zawsze patrzymy z emocjami przez obiektyw. Otrzymacie także wszystkie zdjęcia (po wstępnej selekcji) jakie uda nam się wykonać podczas Waszej uroczystości oraz – jeśli chcecie – galerię internetową. Możecie sobie również zapewnić obecność dwojga fotografów.

Chcemy podkreślić, iż każde zlecenie jest wykonywane przez nas osobiście. Tylko wtedy możemy zagwarantować że styl Waszych zdjęć będzie zgodny z tymi, które prezentujemy w galerii.

Nasza oferta fotografii zaczyna się od 2000 za reportaż z Waszego dnia i bez względu na wybrany przez Was pakiet zawsze otrzymacie:

  • zdjęcia fotografów nagradzanych przez międzynarodowe stowarzyszenia
  • wszystkie udane fotografie jakie uda nam się zrobić podczas reportażu
  • prezentację multimedialną na DVD
  • galerię internetową, by móc dzielić się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi na drugim końcu świata

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, bądź kontaktu telefonicznego:
+48 502 125 725, lub +48 601 332 969.

Do zobaczenia na Waszym Ślubie!