Dominika i Jakub: Kilka słów o nas

Dzień dobry!

Nazywamy się Dominika i Jakub Zarembscy i jesteśmy fotografami ślubnymi. Wolimy byście nie nazywali nas profesjonalistami. Amatorzy bowiem mają w sobie pasję i nie przestają swojej pracy kochać.

Piękna fotografia to piękne kadry. Ale też to co liczy się dla nas najbardziej, a mianowicie ładunek dobrych emocji który jak pudełeczko można otworzyć za kilka lat, by poczuć raz jeszcze to cudowne uczucie ekscytacji i miłości…

Nasze fotografie publikowane są w branżowych gazetach oraz doceniane w konkursach organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia fotografów ślubnych, a w zestawieniu „Top Photographers for 2010” stowarzyszenia AG|WPJA zostaliśmy sklasyfikowani na 5 miejscu, wśród światowej czołówki fotografików ślubnych.

Naszą mocną stroną jest naturalny reportaż ślubny. Nie ingerujemy w przebieg fotografowanych uroczystości, nie ustawiamy, nie aranżujemy kadrów. Staramy się być transparentni. Chwytamy w naszych zdjęciach ulotne momenty i najpiękniejsze – bo niereżyserowane – emocje.

Jeśli chcesz abyśmy uwiecznili na zdjęciach Twoje emocje podczas ważnego dla Ciebie dnia – ślubu, komunii, chrzcin, spotkania rodzinnego, czy po prostu zrobili Tobie lub komuś z Twoich bliskich na przykład fotografie ślubne, prosimy o kontakt.

Dominika i Jakub Zarembscy

zdjęcia ślubne dla Ciebie